![]() |
голова циклової комісії, викладач, педагогічне звання «викладач-методист», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. |
![]() |
викладач, педагогічне звання «старший викладач», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. |
![]() |
викладач, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. |
![]() |
заступник голови, викладач, кваліфікаційна категорія «викладач вищої категорії» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. |
![]() |
ОВЧАРОВА Анна Сергіївна – викладач, кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії"
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Тел.: +380954438212
|
![]() |
викладач, практичний психолог, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. |
![]() |
викладач, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. |
![]() |
ОЛІЙНИК Катерина Олександрівна
|
![]() |
керівник фізвиховання, викладач, кваліфікаційна категорія «спеціаліст» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. |
![]() |
викладач фізичного виховання, кваліфікаційна категорія "спеціаліст"
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
|
План роботи циклової комісії 2023-2024 н.р.
Звіт роботи циклової комісії за І півріччя 2022-2023 н.р.
Звіт роботи циклової комісії за ІІ півріччя 2022-2023 н.р.
Звіт роботи циклової комісії за І півріччя 2024-2025 н.р.
Чому варто обрати «Основи конфліктології та стресостійкості»?
Ви отримаєте нові можливості, а саме:
- оволодієте прийомами саморегуляції поведінки та підвищення стресостійкості
- опануєте методи конструктивного аналізу та свідомого керування конфліктами
- навчитеся використовувати прийоми ефективної комунікації та медіації для профілактики та вирішення конфліктних ситуацій
Унаслідок чого ви зможете:
- здійснювати ефективні ділові комунікації та успішно працювати в команді
- допомагати собі та іншим ефективно проживати кризові ситуації
- створювати та підтримувати сприятливий морально-психологічний клімат
- вибудовувати власний педагогічний стиль
- застосовувати набуті знання та вміння при вирішенні конфліктних або проблемних ситуацій
Попереду цікаві лекції та корисні практичні заняття! Заняття проводять професійні психологи, викладачі вищої категорії Наталія Миколаївна Котенко та Лідія Володимирівна Стаднік. З метою популяризації нової вибіркової дисципліни «Основи конфліктології та стресостійкості» зі студентами першого курсу були проведені бесіди.
Переваги вибору дисципліни «Риторика»: знайомство першокурсників
З метою розкриття важливості та практичної користі вивчення вибіркової дисципліни «Риторика» викладачі ц. к. психолого-педагогічних дисциплін та фізичного виховання Беленченко Л. Ф. та Богдан І. М. провели інформативні зустрічі зі студентами груп першого курсу. Під час цих зустрічей було детально розглянуто ключові переваги опанування мистецтва переконання та ефективної комунікації, які є невід'ємними складовими успішної професійної та особистої реалізації.
Педагогічні читання
31 жовтня в режимі онлайн пройшли педагогічні читання, організовані цикловою комісією психолого-педагогічних дисциплін і фізичного виховання, присвячені неоціненному внеску видатних педагогів-просвітителів минулого та сучасності в скарбничку педагогічної науки. Учасники зустрічі з великою зацікавленістю прослухали виступ гості заходу Олександри Крутас, завідувачки соціокультурного відділу бібліотеки імені В. Г. Короленка, давнім другом та партнером нашого закладу. Вона розповіла про сьогодення бібліотеки, її сучасні форми роботи.
Студенти презентували свої пошукові роботи, проведені під керівництвом викладача Л. Ф. Беленченко. Присутні дізналися багато цікавого про життя та діяльність Христини Данилівни Алчевської (Дмитро Петруняк, студент групи БС-101). Віхи життя та творчості українського педагога, письменника Василя Сухомлинського були представлені в роботі Сергія та Антона Білоусових, студентів групи БС-101.
І. М. Богдан запросила до слова здобувачів освіти з повідомленнями, які розширили уявлення про педагогічну діяльність Генріха Песталоцці, педагога, який змінив світ (Іван Бистров, студент групи ЕМ-110). Широко була розглянута тема філософських, педагогічних поглядів Григорія Сковороди (Світлана Кучеренко, студентка групи ЕМ-111к). Запропонована літературна мандрівка Г. Сковороди стежками Бабаїв сприйнята була з особливою зацікавленістю (Ірина Сазикіна, студентка групи МН-108). Ірина Кулик, студентка гр.109к, провела досить глибоку паралель між педагогічною діяльністю сучасних педагогів: І. Зязюна, О. Захаренка, М. Ярмаченка. Цим проєктом керувала А. В. Мамічева .
У кожній презентованій роботі відчувалося те вагоме спільне, що об’єднує цих відомих усьому світові людей, – це любов до людини, турбота про неї, піклування про її розвиток, виховання. Педагогіка гуманізму проходить «червоною ниткою» у спадщині кожного згаданого педагога.
За час зустрічі її учасники «погортали» сторінки історії, пригадали освітні системи минулого й сучасності, віддали шану великим педагогам, мислителям, просвітителям, завдячуючи яким продовжує розвиватися, урізноманітнюватися вся освітня система, на плідному ґрунті якої з’являються нові постаті світової величі педагогічної науки.
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України двадцятий рік поспіль проводять Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень «Україна єднає серця». Урок надає можливість сотням тисяч українців дізнатись більше про олімпійські види спорту, спробувати себе в різноманітних рухових активностях, відчути себе справжнім атлетом, поспілкуватись із найуспішнішими спортсменами України, дістати психологічні й життєві поради від відомих олімпійців.
Усе це має велике суспільне значення для залучення молоді до занять спортом, здорового способу життя, забезпечення розвитку олімпійського руху та впровадження олімпійської освіти в Україні, адаптації та підтримки покоління, що підростає в умовах війни, ушанування героїв, які захищають Україну, виховання почуття патріотизму й гордості за здобутки наших олімпійців.
Наш коледж також долучився до Олімпійського тижня. Викладачами фізичного виховання було організовано та проведено онлайн-змагання з багатоборства. У заході взяли участь студенти двох курсів.
За результатами змагань призерами стали такі студенти.
Серед дівчат в особистому заліку:
І місце – Кучеренко Світлана (гр. EM-4.111);
ІІ місце – Курочка Марія (гр. MH-208);
ІІІ місце – Голубіна Кіра (гр.XT-4.113).
Серед хлопців в особистому заліку:
І місце – Булавка Євген (гр.CT-4.107);
ІІ місце – Вілінський Валерій (гр.EM-210);
ІІІ місце – Стебельський Максим (гр.TP-4.116).
У загальному заліку:
І місце – група MH-4.108;
ІІ місце – група CT-4.105;
ІІІ місце – група TP-216.
Вітаємо переможців!!! Віримо, що спільні зусилля дозволять зростити здорову, вільну, незалежну, успішну українську націю!
Основні напрямки роботи циклової комісії.
(шляхи вирішення головної навчально-методичної проблеми коледжу)
Головна мета роботи комісії полягає в підвищенні успішності студентів та поліпшенні якості підготовки спеціалістів в умовах змішаного та дистанційного навчання. Конкурентноспроможних у нових соціально-економічних умовах вирішувати питання підготовки високваліфікованих робітничих кадрів. Досягнення цієї мети циклова комісія здійснює шляхом:
організації самостійної роботи, спрямованої на формування професійної компетентності студентів коледжу шляхом удосконалення змісту, форм і методів навчання.
Останнім часом ми все частіше згадуємо слова Отто фон Бісмарка:"Війни виграють не генерали, війни виграють ...вчителі та парафіяльні священники." Ми вклоняємося перед нашими випускниками, які захищають нашу Україну,власне існування нас як нації. Група Б-41, випуск 2013 року(куратор Беленченко Л.Ф.) -Кульчицький Дмитро, Геращенко Сергій, Борзяк Олександр, Мордашко Леся.
Діма Кульчицький у коледжі
Такі щасливі до війни!..
Змагання з тримання «планки»
Незважаючи на важкий час, який ми проживаємо, рухатися потрібно. I це одна з умов того, що ці важкі для настрою часу, пройдуть «безболісно».
Так, протягом жовтня серед студентів коледжу було проведено онлайн-змагання з тримання «планки». За результатами змагань серед дівчат переможцями стали:
Савченко В. гр.М41 (3хв.50с)
Мороз А. гр.ЕМ105 (2хв.40с)
Капустян К. гр.М31 (2хв.15с)
Серед хлопців:
Устименко О. гр.ТМ106 (6хв.05c)
Гончаров Б. гр.ТМ106 (6хв.00c)
Сосницький К. гр.ЕМ11 (5хв.00c)
Вітаємо наших переможців!!! Будьте активними і здоровими!
13 вересня серед студентів І курсу ІІ підрозділу коледжа було проведено змагання з волейболу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту України. У напруженій та цікавій боротьбі фортуна посміхнулась таким командам:
І місце — гр. ТР41
ІІ місце — гр. ТМ21
ІІІ місце — гр. ЕМ11
У рамках ''Спортивних ігор України'' викладачами фізичного виховання були проведені онлайн-змагання з віджимання та пресу. За результатами змагань переможцями стали у віджиманні:
хлопці:
Рижиков І. гр.MH 108 (55p.)
Коркач В. гр.ТР 209 (55p.)
Дубовик О. гр.ТМ 112 (53p.)
Дубовець С. гр.ТМ 114 (53p.)
дівчата:
Харковенко О. гр.БС 201 (22p.)
Сукневич Є. гр.ТМ 207 (21p.)
Царегородцева М. гр.ТМ 113 (20p.)
прес (за 1хв.) :
хлопці:
Лисенко М. гр.ЕМ 110 (60p.)
Коркач В. гр.ТР 209 (55p.)
Рижиков І. гр.MH 108 (50p.)
Єнцов О. гр.СТ 203 (50p.)
Вілінський В. гр. ЕМ 110 (50p.)
дівчата:
Темнохуд K. гр.ТМ 207(38p.)
Федорченко Н. гр.ТМ 206 (36p.)
Линник А. гр.ТМ 113 (35p.)
Вітаємо наших переможців!!!